بلاگ امداد خودرو در تبریز

احتمالا تا به حال برای شما هم پیش آمده که با عجله پشت فرمان می نشینید و فوری سوئیچ را می چرخانید تا فورا روشن کرده و به کار دیر کرده ی خود برسید. اما می بینید هیچ چیز درست کار نمی کند. هر چه استارت می زنید ماشین روشن نمی شود. اگر ماشین مشکل خاصی نداشته باشد اصطلاحا باتری خوابیده؛ یا همان معنی ساده ترش می شود شارژ باتری تمام شده. اگر چراغ های پشت آمپر شما روشن می شود، سیستم الکترونیکی هم ضعیف شده اما باز هم کار می کند یعنی باتری تمام کرده اید و احتمالا با روش باتری به باتری کردن می توانید ماشین را روشن کنید. با امداد خودرو در تبریز ارس همراه باشید تا با هم آموزش روش صحیح باتری به باتری کردن با یاد بگیریم و با هم فیلم باتری به باتری کردن را بررسی کنیم.

ریمپ چیست؟

ریمپ نوعی بهینه سازی برنامه کامپیوتری خودرو است که در آن، کد های ECU و هگزها را که با C نوشته شده اند تغییر می دهند. کدهای ECU یک سری نقشه و جدول های استانداردی هستند که بازنویسی و تغییر آنها به صورت بهینه را اصطلاحا ری مپ، ریمپ یا Remap می گویند. کدهای ECU به یک سری متغیرهای سنسور مربوط هستند؛ عملکگرا محسوب شده و طریقه ی کار کردن با آنها به دانش برنامه نویسی مربوط می شود. هر سنسور، یک جدول کد مخصوص دارد، پس تعداد جدول ها به تعداد سنسورها مربوط است. با امداد خودرو در تبریز همراه باشید تا با هم این بحث را بیشتر توضیح دهیم.

در سری مقالات عیب یابی مشکلات ماشین و راه حل رفع آن در وبسایت امداد خودرو در تبریز ارس به علت استارت نخوردن ماشین رسیدیم. امروز مواردی را که در تعمیر و نگهداری شخصی ماشین باید رعایت کنید بررسی می کنیم. لازم به ذکر است، هیچ کس نمی تواند درست ترین تشخیص کامل را به شما بدهد، زیرا این تشخیص فقط با دستگاه سنجش قابل اجراست.

در این مقاله از امداد خودرو در تبریز ارس، با چند توصیه علمی به شما در زمینه کاهش مصرف سوخت ماشین کمک می کنیم. اینکه قیمت سوخت در کشور ما نسبت به کشورهای دیگر ارزانتر است، باعث نمی شود نسبت به میزان مصرف آن بی توجه باشیم. زیرا کاهش مصرف سوخت خودرو باعث افزایش طول عمر ماشین و کاهش آلودگی هوا خواهد بود. مخصوصا کسانی که از ماشین خود شبانه روزی استفاده می کنند.

توده کلمات

یدک کش خودرو در تبریز

امداد خودرو تبریز ارس

امدادخودروتبریز

یدک کش ارس در تبریز

خودرو بر تبریز

جرثقیل در تبریز

یدک کش در تبریز و حومه

ارس یدک کش

ارس یدک کش

© 1401 - حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به مالک سایت میباشد . طراحی سایت و بهینه سازی : شرکت طراحان جوان تبریز https://www.tabriz118.com/