بلاگ امداد خودرو تبریز

علت خالی شدن باتری ماشین

گاهی اتفاق می افتد که باتری ماشین شما یکباره و بدون هیچ علت خاصی خالی می شود. اگر برای اولین بار است که با این حالت مواجه شده اید، اولین فکری که به ذهنتان می رسد، تعویض باتری و نو کردن آن است. اما ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم خرید باتری جدید بهترین راه حل شما نیست. در ادامه با یدک کش در تبریز ارس همراه باشید تا با هم در مورد خالی شدن باتری ماشین به طور ناگهانی صحبت کنیم.

کلاچ چیست؟

برای پاسخ به سوال کلاچ چیست بیایید ریشه ی این کلمه را بررسی نماییم. کلاچ (کلاژ، کلاج) Clutch یکی از قطعات خودرو است. این کلمه در انگلیسی به معنای اتصال، گفته می شود. معنای عامی آن به وسیله یا قطعه ای که وظیفه ی اتصال یا قطع کردن را بر عهده دارد اطلاق می شود. مثلا در دریل دستی، یک محور کلاچ به موتور و مته متصل است که وظیفه ی شروع به کار و قطع کردن کلاچ را بر عهده دارد.

معمولا حرکت ماشین به دو روش کنترل می شود، اول خاموش کردن پیشرانه و مانع از حرکت چرخ ها شدن، راه دوم استفاده از کلاچ در سیستم انتقال قدرت ماشین است. که در بین این دو راه، استفاده از کلاچ، منطقی تر است. با امداد خودرو در تبریز ارس همراه باشید تا با هم در مورد کلاچ، کاربرد کلاچ و علت خرابی کلاچ صحبت کنیم.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که موقع فشار دادن روی پدال گاز احساس کنید ماشین شتاب و سرعت همیشگی را ندارد و صرفا گاز می خورد. به این حالت اصطلاحا تنبلی ماشین می گویند. وقتی ماشین تنبل می شود، به دلیل یک سری اشکالات فنی پیش می آید با امداد خودرو در تبریز ارس همراه باشید که در ادامه به عیب یابی و بررسی این مسائل می پردازیم.

استارت خودرو، یک واسطه برای یک جرقه است. این جرقه موجب روشن شدن اتومبیل و آماده سازی آن برای شروع به حرکت می باشد. استارت هم مانند قسمت های دیگر ماشین ممکن است دچار ایراد و اشکالی شود که نیازمند رسیدگی و تعمیر باشد. دلایل و علت خرابی استارت فقط یکی نیست و می تواند علت های زیادی داشته باشد. با امداد خودرو تبریز ارس همراه باشید تا با هم علائم خرابی استارت ماشین را بررسی کنیم.

صفحه1 از9

توده کلمات

یدک کش خودرو در تبریز

امداد خودرو تبریز ارس

امدادخودروتبریز

جرثقیل ارس در تبریز

یدک کش ارس در تبریز

خودرو بر تبریز

جرثقیل در تبریز

یدک کش در تبریز و حومه

ارس یدک کش

ارس یدک کش

© 1401 - حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به مالک سایت میباشد . طراحی سایت و بهینه سازی : شرکت طراحان جوان تبریز https://www.tabriz118.com/